Kontakt: Event

Event er utvalget som står bak de største arrangementene for studentene ved Høyskolen Kristiania, med unntak av fadderuken. Hvert år arrangeres det flere større eventer, deriblant Den store vinterfesten og Eksamensfesten. Utvalget bidrar også på diverse andre arrangementer gjennom året, i tett samarbeid med Hvelvet studentpub.

Artister som Cezinando, Arif, Julie Bergan, CLMD, Dårlig Vane, Kamelen, CAVEN, Postgirobygget og Jake Terry har tidligere underholdt festglade studenter på våre arrangementer. God stemning og uforglemmelige kvelder er våre stikkord! Event jobber hele tiden med kommende arrangementer og vi gjør vårt ytterste for å ta det til et nytt nivå, hver eneste gang.

 

Josefin Engstrand

Nestleder

Nestleder.event@studentunionen.no

Eline Olsen Dalsegg

Markedskoordinator

Markedskoordinator.event@studentunionen.no

Smilla Hermansen

Markedsmedarbeider

Markedsmedarbeider.event@studentunionen.no

Mattias Jacobsen

Booking

Booking.event@studentunionen.no

Elias Andre Schultz

Prosjektmedarbeider

Prosjekt1.event@studentunionen.no

Knaan Dhuh

Økonomiansvarlig

Okonomi.event@studentunionen.no

Ole Christopher Fløgstad Larsen

Prosjektmedarbeider

Prosjekt2.event@studentunionen.no