Kontakt: Hvelvet

Hvelvet er en av studentpubene ved Høyskolen Kristiania, i Kirkegata 24-26. Dette er en selvstendig bedrift som ble opprettet august 2006. Her kan du møte dine medstudenter og få mange nye venner i løpet av året. Hvelvet er drevet av studenter, for studenter.

Hvelvet ligger i Oslos eldste bankhvelv i hjertet av skolen og mulighetene er store for å skape og bevare minner for resten av livet. Gjengen på Hvelvet jobber frivillig og står på for at hver torsdag skal bli uforglemmelig! På Hvelvet kan du slappe av etter en lang dag med lesing, eller ta den helt ut eller for å feire noe stort. Hvelvet gjør kvelden rikere sammen med gode venner, herlig stemning og studentvennlige priser.

Sunniva Blomsnes

Nestleder

Nestleder.hvelvet@studentunionen.no

Øystein Strandbakk

Innkjøp

Innkjop.hvelvet@studentunionen.no

Fredrik Skogstad

Økonomiansvarlig

Okonomi.hvelvet@studentunionen.no

Siddhartha Thapa

Crewansvarlig

Personal.hvelvet@studentunionen.no

Brage Tellebon

Markedsansvarlig

Marked.hvelvet@studentunionen.no

Sander Ulset

Prosjektmedarbeider

Prosjektmedarbeider.hvelvet@studentunionen.no

Anna Sedova

Driftansvarlig

Drift.hvelvet@studentunionen.com